Data premiery serii Samsung Galaxy S22

2022-01-17


opis : Dowiedzieliśmy się że wszystkie te trzy smartfony będą korzystać z nowo wprowadzonego chipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 lub procesora Exynos 2200 .
Samsung Galaxy S22 będzie telefonem z 6,06-calowym wyświetlaczem i szczytową jasnością 1000 nitów. Z drugiej strony warianty Galaxy S22 Plus i Galaxy S22 Ultra mają mieć większe wyświetlacze o przekątnej 6,55 cala i 6,81 cala. Każdy z użytkowników z pewnością wybierze telefon odpowiedni dla siebie . Warto wspomnieć że Samsung Galaxy S22 Ultra może być wyposażony w gniazdo do przechowywania rysika S Pen, co czyni go skutecznym zamiennikiem smartfonów z serii Galaxy Note. Każdy z telefonów będzie obsługiwał szybkie ładowanie a także standardowe aspekty łączności . Szybkie ładowanie to cecha na którą ogromna ilość osób zwraca uwagę przy kupnie nowego telefonu .

Szybkie ładowanie to ogromna oszczędność czasu . Pamięć masowa w tych telefonach będzie na tyle duża że pozwoli na przechowywanie całkiem sporej ilości : zdjęć , filmów , aplikacji , gier a także dokumentów . Pamięć wbudowaną w każdej chwili będzie można rozbudować . Cena tych nowoczesnych urządzeń nie jest nam jeszcze znana . Możliwe że za jakiś czas po premierze pojawią się atrakcyjne promocje na te urządzenia . Co będzie czekało na użytkowników w każdym zestawie dołączonym do telefonu ? W zestawie dołączonym do smartfona użytkownicy odnajdą : zestaw słuchawkowy , ładowarkę , kabel USB  , kartę gwarancyjną oraz instrukcję użytkowania urządzenia . Czekamy na premierę tych wyśmienitych urządzeń . 


słowa kluczowe :Samsung Galaxy S22 , telefon , nowość , znana marka , Samsung

Dołącz do nas

Do góry