Dlaczego nowy smartfon Reliance Jio stanie przed wyzwaniami?

2021-07-21opis : Warto wspomnieć o tym  że niedobory komponentów powodują problemy w łańcuchu dostaw i przeszkody produkcyjne dla wszystkich producentów smartfonów. Dostawa i koszt wszystkich ważnych komponentów, takich jak wyświetlacze i procesory , zostały zwiększone z powodu pandemii COVID-19.

  Co to oznacza w praktyce ?
  Oznacza to, że Reliance Jio może płacić z własnej kieszeni za dalszą sprzedaż nadchodzącego urządzenia, aby zwiększyć swój udział w rynku w sektorze telefonów i elektroniki . 

  Czego będzie można spodziewać się po tym smartfonie ? Producent zapewnia że smartfon będzie posiadał dość dużych rozmiarów wyświetlacz o wysokiej częstotliwości odświeżania . Dobry procesor w połączeniu ze sporą pamięcią RAM sprawią że urządzenie będzie działać płynnie i sprawnie . Co z pamięcią wbudowaną ? Pamięć wbudowana ma być na tyle duża że pomieści bardzo duże ilości : filmów , gier , aplikacji a także zdjęć .

Pamięć wbudowaną w każdej chwili będzie można rozbudować za pomocą dodatkowej karty pamięci . Z przodu telefonu użytkownicy odnajdą bardzo dobry aparat do robienia sobie autoportretów a z tyłu świetną konfigurację głównego aparatu fotograficznego . Jeśli chodzi o łączność to telefon będzie obsługiwał standardowe aspekty łączności . Całkiem duża bateria pozwoli na korzystanie z urządzenia nawet przez kilka dni bez konieczności ponownego ładowania . Smartfon nie będzie fabrycznie chroniony szkłem hartowanym więc o ochronę telefonu trzeba będzie zatroszczyć się samemu . Reliance Jio ma dość ugruntowaną pozycję na rynku telefonicznym więc można spodziewać się urządzenia o świetnej jakości . Pozostaje nam tylko czekać na premierę tego znakomitego urządzenia . Premiera już jesienią tego roku ! słowa kluczowe :Reliance Jio , telefon , nowość , świetny gadżet , duża pamięć , znana marka 

Dołącz do nas

Do góry