Kolejna nowość od Relame czyli Realme C35

2022-08-04


opis :Pamięć RAM  w tym telefonie jest na tyle duża że urządzenie działa bardzo płynnie i sprawnie. Jeżeli chodzi o pamięć masową to nie mamy jej nic do zarzucenia ponieważ jest ona bardzo duża. Dobrą wiadomością jest to że pamięć masową w każdej chwili można rozbudować za pomocą dodatkowej karty pamięci. Urządzenie ma świetny aparat do robienia sobie selfie. Zrobione fotki można szybko umieścić w sieci dzięki dostosowaniu urządzenia do obsługiwania nowoczesnych technologii. 
Urządzenie jest dostępne w kolorach Glowing Green i Glowing Black. Widzieliśmy zdjęcia tego telefonu i musimy przyznać że urządzenie prezentuje się wyśmienicie w każdym wariancie.

Dzięki kompaktowym rozmiarom telefon bardzo wygodnie leży w dłoni. Nie ma większych problemów z obsługiwaniem tego telefonu tylko jedną ręką. Z tyłu tego smartfona znajduje się potrójna konfiguracja głównego aparatu fotograficznego z lampą LED. Lampa błyskowa często się przydaje podczas szukania małych drobiazgów po ciemku. Z lampy błyskowej warto także korzystać podczas robienia zdjęć w kiepskim oświetleniu. Urządzenie posiada ogromną ilość funkcji przydatnych w życiu codziennym. W związku z tym że cena tego telefonu jest dosyć duża to warto pomyśleć o zabezpieczeniu telefonu.  Polecamy zakup szkła hartowanego oraz etui dedykowanego pod ten model telefonu. W celu zaoszczędzenia sporej kwoty pieniędzy polecamy zakup standardowego szkła hartowanego które można dociąć samemu. Na rynku telefonicznym są także pokrowce które sa sporo tańsze a chronią właściwie tak samo. Co odnajdą użytkownicy w pudełku dołączonym do tego smartfona? W zestawie dołączonym do telefonu użytkownicy odnajdą: ładowarkę, kabel USB, zestaw słuchawkowy oraz kartę gwarancyjną. Gwarancję na to urządzenie można dodatkowo przedłużyć lecz jest to już opcja płatna. Ostateczna decyzja o przedłużeniu gwarancji należy bezpośrednio do klienta.słowa kluczowe :Realme C35 , telefon , nowość , znana marka, Realme

Dołącz do nas

Do góry