Moto G32  cieszy się dużym zainteresowaniem

2022-08-10


opis : Smartfon może się pochwalić  6,5-calowym wyświetlaczem LCD o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 90 Hz. Dzięki kompaktowym rozmiarom telefon bardzo wygodnie leży w dłoni. Nie ma problemów z obsługiwaniem tego urządzenia tylko jedną ręką.
4 GB pamięci RAM sprawiają że urządzenie działa płynnie i sprawnie. Pamięć masowa nie jest duża lecz w każdej chwili można ją rozszerzyć za pomocą dodatkowej karty pamięci. Jeśli kartę pamięci kupimy w markecie to nie stracimy na nią majątku. Telefon ma dobry aparat do robienia sobie selfie a także znakomitą konfigurację głównego aparat fotograficznego. Z tyłu telefonu znajduje się także świetna lampa błyskowa.

Lampa błyskowa może wiele razy uratować z kłopotów w życiu codziennym. System operacyjny jaki znajdziemy w tym telefonie to Android 12. Android 12 to świetny system jest on często chwalony na forach internetowych. Bardzo często korzystamy z Androida 12 i musimy przyznać że ten system operacyjny jest fantastyczny. Aspekty łączności smartfona Motorola obejmują obsługę dwóch kart SIM, Wi-Fi, Bluetooth 5.2, GPS, USB-C Type, NFC i gniazdo słuchawkowe. Nawigacja w telefonie to znakomite ułatwienie dla kierowców. Warto pamiętać o tym że mając nawigację w telefonie nie trzeba już zabierać ze sobą w podróż standardowej nawigacji z całym okablowaniem. W dzisiejszych czasach technika jest na tyle rozwinięta że każdemu wystarczy tylko smartfon z dostępem do sieci.słowa kluczowe:Moto G32, telefon, nowość, dzwonienie 

Dołącz do nas

Do góry