Moto Razr 3 z wyświetlaczem Snapdragon 8 Gen1

2022-01-17


opis : Co zaoferuje użytkownikom to urządzenie ? 

Dowiedzieliśmy się że Moto Razr 3 będzie wyposażony w panel FHD AMOLED z szerokim wycięciem na dużym, głównym wyświetlaczu z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Z drugiej strony, zewnętrzny dodatkowy wyświetlacz Moto Razr 3 będzie podobno zawierał wyśrodkowane wycięcie, które może zawierać czujnik aparatu. Warto dodać że urządzenie będzie czerpało moc z bardzo wydajnego procesora . 
Co z pamięcią ? Okazuje się że pamięć wbudowana w tym telefonie będzie całkiem przyzwoita . Pamięć masową będzie można rozszerzyć za pomocą dodatkowej karty .

Widzieliśmy zdjęcia tego telefonu i musimy przyznać że urządzenie prezentuje się całkiem dobrze . Bateria o sporej pojemności powinna pozwolić na korzystanie z urządzenia przez długie godziny . Telefon będzie obsługiwał szybkie ładowanie a także standardowe aspekty łączności . Szybkie ładowanie to cecha na którą ogromna ilość osób zwraca uwagę przy kupnie telefonu . Nie ma się co dziwić nikt przecież nie lubi czekać godzinami aż telefon się naładuje . Sporo wskazuje na to że telefon będzie obsługiwał 5G . Urządzenie ma mieć także wbudowany system nawigacji satelitarnej czyli tak zwany GPS . GPS w telefonie to ogromne ułatwienie dla osób które dużo podróżują po kraju i po świecie . To znakomite urządzenie po premierze będzie dostępne w sklepach internetowych i sklepach stacjonarnych . Na chwilę obecną nie znamy jeszcze dokładnej ceny tego urządzenia , można się jednak spodziewać że cena będzie dość wysoka w związku z tym że jest to telefon klasy premium . 


słowa kluczowe :Moto Razr 3 , telefon , nowość , znana marka , Motorola

Dołącz do nas

Do góry