Motorola Edge 30

2022-04-27


opis : Motorola istnieje już na rynku telefonicznym od bardzo długich lat . Motorola to gwarancja dobrej jakości i wydajności . Motorola Edge 30 to telefon który czerpie moc z bardzo dobrego procesora . Ten świetny procesor jest często instalowany w urządzeniach do gier można więc się spodziewać płynnego działania . Z przodu tego telefonu użytkownicy odnajdą całkiem dobry aparat do robienia sobie selfie . Zrobione fotki będzie można szybko umieścić w sieci dzięki dostosowaniu urządzenia do obsługiwania nowoczesnych technologii .

Z tyłu telefonu użytkownicy odnajdą bardzo dobrą konfigurację głównego aparatu fotograficznego z lampą LED . Lampa błyskowa bardzo często się przydaje podczas szukania małych drobiazgów po ciemku . Na dole telefon będzie miał tackę na kartę SIM, port ładowania USB Type-C, mikrofon i kratkę głośnika.  Motorola Edge 30 ma wyświetlacz o przekątnej 6,55 cala.  Dzięki przyjaznym rozmiarom nie powinno być problemów z obsługiwaniem tego urządzenia tylko jedną ręką . Telefon będzie wykorzystywał panel ekranu P-OLED, który będzie miał rozdzielczość Full HD+ i wysoką częstotliwość odświeżania 144 Hz.  Co z pamięcią ?  256 GB
pamięci masowej pozwoli na przechowywanie całkiem dużej ilości : filmów , gier , aplikacji , dokumentów , programów i plików . Pamięć wbudowaną w każdej chwili będzie można rozbudować za pomocą dodatkowej karty pamięci . Karta pamięci to mały wydatek . System operacyjny jaki użytkownicy odnajdą w tym telefonie to Android 12 .  Bateria  o pojemności 4020 mAh powinna pozwolić na korzystanie z telefonu nawet przez kilka dni . Wiadomo że urządzenie jest dostosowane do szybkiego ładowania a także do obsługiwania standardowych aspektów łączności . W zestawie dołączonym do tego smartfona użytkownicy odnajdą standardowe akcesoria.

słowa kluczowe :Motorola , Edge 30 , telefon , nowość , znana marka 

Dołącz do nas

Do góry