Motorola Moto Razr 3 

2022-06-27


opis :  Telefon Moto Razr 3 będzie miał konstrukcję z klapką . Moto Razr 3 będzie miał także 6,7-calowy wyświetlacz 120 Hz z wycięciem na aparat do robienia selfie . Zrobione selfie będzie można szybko umieścić w sieci . Dzięki bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu jakość wyświetlanych zdjęć jest bardzo dobra . Smartfon Moto Razr 3 będzie czerpał energię z chipsetu Snapdragon 8+ Gen1 w połączeniu z 12 GB pamięci RAM . Co z pamięcią masową ? Pamięć masowa na poziomie 512 GB pozwoli na przechowywanie dużej ilości : filmów , gier , aplikacji , dokumentów i programów .

Pamięć masową w każdej chwili będzie można rozbudować . W związku z tym że będzie to telefon klasy premium to cena tego telefonu będzie wysoka . Warto przemyśleć zakup . Urządzenie będzie mogło się pochwalić trzema kamerami z 200- megapikselowym czujnikiem Samsung ISOCELL HP1 . Z tyłu telefonu użytkownicy odnajdą także lampę błyskową . Lampa błyskowa często się przydaje podczas szukania małych drobiazgów po ciemku . Z lampy błyskowej warto także korzystać z podczas robienia zdjęć w kiepskim oświetleniu .
W pudełku dołączonym do tego telefonu użytkownicy odnajdą : ładowarkę , zestaw słuchawkowy , kabel USB , kartę gwarancyjną i instrukcję użytkowania telefonu . Po premierze urządzenie będzie można nabyć w sklepach internetowych i stacjonarnych .

słowa kluczowe :Motorola , Moto Razr 3 , telefon , nowość , dzwonienie

Dołącz do nas

Do góry