Nokia C01 Plus

2021-06-10


opis :  Czego będzie można się spodziewać po tym telefonie ? Na co można liczyć ? Nokia C01 Plus to smartfon Android Go z systemem Android 11 . Nokia C01 Plus jest wyposażona w kompaktowy 5,45-calowy wyświetlacz HD+ o rozdzielczości 1440 x 720 pikseli i proporcjach 18:9. 
Dzięki małym rozmiarom telefon bardzo wygodnie leży w dłoni . Nie ma też kłopotów z obsługą aplikacji tylko jedną ręką . Smartfon wykorzystuje ośmiordzeniowy procesor Unisoc SC9863a SoC połączony z 1 GB pamięci RAM. Z tyłu telefonu znajduje się bardzo dobry aparat fotograficzny z lampą błyskową LED . Telefon posiada dość przyzwoitą pamięć wbudowaną którą można rozbudować za pomocą dodatkowej karty pamięci . 


Co z łącznością ? Pod względem łączności telefon obsługuje  4G LTE, WiFi, Bluetooth 4.2, GPS z A-GPS, port micro USB, radio FM i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.
Bateria o pojemności 3000 mAh pozwoli na korzystanie z telefonu przez długi czas . Telefon będzie dostępny na rynku telefonicznym w aż kilku wariantach kolorystycznych . Każdy z użytkowników z pewnością wybierze kolor najbardziej odpowiedni dla siebie . 
Czy warto zdecydować się na kupno tego telefonu ? Oczywiście że tak .

Telefony Nokia cieszą się dość dużym zainteresowaniem na rynku telefonicznym . Wszystko za sprawą bardzo dobrej jakości i wydajności . W zestawie który zostanie dołączony do telefonu na użytkowników czekać będzie : ładowarka , zestaw słuchawkowy , karta gwarancyjna a także instrukcja użytkowania urządzenia . Serdecznie polecamy zakup tego świetnego telefonu .  


słowa kluczowe :Nokia C01 Plus , premiera , dobry telefon , znana marka , Nokia 

Dołącz do nas

Do góry