Nowość od Google

2022-08-10


opis :Z przodu urządzenia znajduje się całkiem dobry aparat do robienia sobie selfie. Zrobione fotki można szybko umieścić w sieci dzięki dostosowaniu urządzenia do obsługiwania nowoczesnych technologii.
Telefon czerpie moc z całkiem dobrego procesora. Co z pamięcią? Pamięć RAM w tym telefonie jest na tyle duża że urządzenie działa płynnie i sprawnie. Jeżeli chodzi o pamięć masową to jest ona na tyle duża że pozwala na przechowywanie dużej ilości: zdjęć, filmów, aplikacji, gier i plików. Pamięć masową w każdej chwili można rozbudować za pomocą dodatkowej katy pamięci. Z tyłu urządzenia znajduje się świetna konfiguracja głównego aparatu fotograficznego z lampą LED. 
Lampa LED często się przydaje podczas robienia zdjęć w kiepskim oświetleniu. Z lampy błyskowej warto także skorzystać podczas szukania małych drobiazgów po ciemku.


Akumulator o sporej pojemności pozwala na korzystanie z tego telefonu przez długie godziny. Urządzenie jest dostosowane do szybkiego ładowania a także standardowych aspektów łączności. Szybkie ładowanie to cecha na którą ogromna ilość klientów zwraca uwagę przy kupnie nowego telefonu. Nie ma w tym nic dziwnego. Nikt z nas nie lubi przecież długo czekać aż smartfon się naładuje. Urządzenie zostało wyposażone w czytnik linii papilarnych a także system nawigacji satelitarnej czyli GPS. Nawigacja w telefonie to znakomite ułatwienie dla kierowców. Mając nawigację w telefonie nie trzeba już zabierać ze sobą w podróż standardowej nawigacji z całym okablowaniem.

W celu zabezpieczenia smartfona warto pomyśleć o zakupie szkła hartowanego a także odpowiedniego etui. Dobrze zabezpieczony smartfon powinien wyśmienicie działać przez długie lata oczywiście pod warunkiem że będzie odpowiednio użytkowany. Na chwilę obecną na rynku telefonicznym można spotkać szkła które można dociąć samemu . Takie szkła są sporo tańsze od tych dedykowanych a chronią tak samo. W zestawie dołączonym do tego telefonu każdy użytkownik odnajdzie standardowe akcesoria a także kartę gwarancyjną. Gwarancję na to urządzenie można dodatkowo przedłużyć lecz jest to już opcja płatna. Ostateczna decyzja o przedłużeniu gwarancji należy do klienta. Możliwe że za jakiś czas pojawią się bardzo atrakcyjne rabaty na to urządzenie dlatego też warto przeglądać strony z promocjami.

słowa kluczowe: Google Pixel 6a, telefon, nowość, znana marka 

Dołącz do nas

Do góry