OnePlus E 24 to monitor do zadań specjalnych

2023-02-23


opis:W ostatnich tygodniach w sprzedaży pojawił się znakomity monitor OnePlus E 24.

OnePlus Monitor E 24 będzie idealny do biura a także do użytku domowego. OnePlus Monitor E 24 ma 24-calowy ekran Full HD IPS LCD. Wyświetlacz 1080p ma częstotliwość odświeżania 75 Hz i czas reakcji 5 ms. OnePlus zapewnia, że ​​panel IPS posiada certyfikaty Adaptive Sync i TUV Rheinland w zakresie niskiego poziomu niebieskiego światła i obrazu bez migotania. Jak widać monitor ma wiele zalet. Czy ten monitor będzie odpowiedni dla graczy? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Testowaliśmy ten monitor przez jakiś czas i jesteśmy zdecydowanie zadowoleni.
Warto zauważyć że  OnePlus Monitor E 24 ma wąskie ramki które tylko dodają uroku. OnePlus Monitor E 24 ma metalową podstawę z regulowanym kątem.

Monitor OnePlus E 24 jest wyposażony w jeden port USB-C z zasilaniem 18 W i jeden port HDMI v1.4, jeden port VGA i gniazdo słuchawkowe. Podłączanie innych urządzeń do monitora  nie będzie stanowiło problemu. Cena monitora o którym piszemy jest obecnie wysoka lecz sprzęt jest zdecydowanie wart swojej ceny. Sprzęt od OnePlus to gwarancja dobrej jakości i wydajności. Serdecznie polecamy zakup tego wyśmienitego sprzętu.słowa kluczowe:sprzedaż, monitor, OnePlus E 24

Dołącz do nas

Do góry