OnePlus prawdopodobnie wprowadzi na rynek  nowe bezprzewodowe słuchawki

2021-10-27


opis : Po premierze te nowoczesne słuchawki będzie można nabyć w sklepach internetowych i stacjonarnych . Jaka będzie ich cena ? Tego jeszcze niestety nie wiemy . Liczymy jednak na to że cena zostanie ujawniona już wkrótce .

Te świetne słuchawki będą prawdopodobnie ulepszoną wersja słuchawek OnePlus Bullets Wireless Z Bass Edition, które zostały wprowadzone na rynek w zeszłym roku. Żywotność baterii w tych nowoczesnych słuchawkach z pewnością będzie znakomita .
Słuchawki będą prawdopodobnie oferowały sterowanie dotykowe . Dowiedzieliśmy się że w przypadku baterii słuchawki mają działać do 17 godzin. Do słuchawek zostanie dołączone specjalne etui ładujące . Ze słuchawek będzie można korzystać w wilgotnych i zakurzonych pomieszczeniach .
Spodziewamy się, że nowe słuchawki mogą pojawić się wraz ze smartfonem OnePlus 9RT, który ma pojawić się w listopadzie tego roku .

OnePlus 9RT  to fantastyczny smartfon . Co wiadomo o tym telefonie ? OnePlus 9RT będzie czerpał moc z procesora Snapdragon 888 . Z tyłu urządzenia znajdują się potrójne tylne kamery 50 MP . Duży wyświetlacz o bardzo wysokiej częstotliwości odświeżania ekranu sprawia że jakość wyświetlanych filmów i zdjęć jest wyśmienita . Tak świetny telefon zdecydowanie warto mieć . Udało nam się dowiedzieć że ten fantastyczny telefon będzie czerpał moc z bardzo wydajnej baterii która pozwoli na korzystanie z urządzenia nawet przez kilka dni . Telefon będzie obsługiwał szybkie ładowanie a także standardowe aspekty łączności . Smartfon będzie także dostosowany do obsługiwania 5G . Mając smartfona dostosowanego do 5G nie trzeba będzie się martwić łączem internetowym ponieważ jest ono w tym przypadku bardzo stabilne.  OnePlus od długich lat produkuje fantastyczne smartfony i urządzenia .  słowa kluczowe :OnePlus , bezprzewodowe słuchawki , nowość , premiera

Dołącz do nas

Do góry