Poco F4 w dobrej cenie

2022-08-04


opis : Ten znakomity smartfon jest obecnie dostępny w sklepach internetowych i stacjonarnych. Cena tego telefonu nie jest ogromna więc spokojnie można sobie pozwolić na zakup tego urządzenia.

Urządzenie jest zasilane przez Snapdragon 870 SoC z pamięcią RAM typu LPDDR5 i systemem pamięci masowej opartym na UFS 3.1. Warto dodać że ten znakomity system jest dostosowany do obsługiwania 5G. Mając smartfona z 5G nie trzeba się przejmować łączem internetowym ponieważ jest ono bardzo stabilne. Urządzenie ma potrójną konfigurację aparatu z główną kamerą 64 MP, ultraszerokokątnym obiektywem 8 MP i obiektywem makro 2 MP. Z przodu urządzenie ma aparat do selfie 20MP z obsługą nagrywania wideo FHD. Zrobione fotki można szybko umieścić w sieci dzięki dostosowaniu urządzenia do obsługiwania nowoczesnych technologii. System operacyjny jaki odnajdziemy w tym telefonie to Android 12.

Telefon dzięki kompaktowym rozmiarom bardzo wygodnie leży w dłoni. Nie ma problemów z obsługiwaniem tego urządzenia tylko jedną ręką. Smartfon jest na tyle stylowy i elegancki że bez obaw można go zabrać ze sobą na każde spotkanie. Obudowa tego urządzenia została wykonana z bardzo solidnego tworzywa więc telefon jest wytrzymały. W pudełku dołączonym do urządzenia znajdują się standardowe akcesoria. Serdecznie polecamy zakup tego sprzętu ponieważ jest świetny.
Poco to gwarancja dobrej ceny i znakomitej jakości.


słowa kluczowe :Poco F4, telefon, nowość, dzwonienie

Dołącz do nas

Do góry