Poco M3 w nowym wariancie 

2021-07-21


opis :   Czego spodziewać się po tym telefonie ? Na co można liczyć ? 

Najnowszy wariant telefonu który pojawił się na rynku jest wyposażony w opcję 4 GB pamięci RAM i ma wbudowaną pamięć 64 GB. Dzięki temu urządzenie będzie teraz dostępne w trzech różnych konfiguracjach pamięciowych . Pamięć wbudowaną w każdej chwili można rozbudować za pomocą dodatkowej karty pamięci . Urządzenie wykorzystuje ten sam ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 662. Jest to bardzo dobry procesor często montowany w telefonach do gier .  Wśród innych kluczowych zalet tego smartfona  jest konfiguracja aparatu z trzema obiektywami z głównym czujnikiem 48 MP i wyświetlaczem LCD FHD +. Kolejną duża zaletą tego sprzętu jest świetny aparat do robienia selfie .

Zrobione selfie można w mgnieniu oka umieścić w mediach społecznościowych dzięki dostosowaniu telefonu do nowoczesnych technologii w tym : LTE , 4G ,5G .  Co z wyświetlaczem ? Telefon posiada ponad 6,5 calowy wyświetlacz dzięki czemu bardzo wygodnie leży w dłoni . Dzięki świetnym rozmiarom nie będzie problemów z obsługiwaniem telefonu tylko jedną ręką .  
A co z łącznością ?  Pod względem łączności telefon oferuje gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, port USB Type-C, 4G VoLTE, Wi-Fi i Bluetooth.

Smartfon czerpie moc z baterii o pojemności 6000 mAh . Tak spora bateria pozwoli na korzystanie z telefonu nawet przez kilka dni bez konieczności ponownego ładowania . Telefon posiada także wbudowany system nawigacji satelitarnej czyli GPS który jest bardzo przydatny w podróży . Mając GPS  w telefonie nie trzeba już zabierać ze sobą standardowej nawigacji z całym okablowaniem . Polecamy zakup tego świetnego urządzenia od Poco . Z pewnością będziecie zadowoleni z tego telefonu .  

słowa kluczowe :POCO M3 , smartfon , szybkie ładowanie  , duża bateria , nowość

Dołącz do nas

Do góry