Podsumowanie premiery Moto G71 5G

2022-01-13


opis :Urządzenie można obecnie nabyć w sklepach internetowych a także sklepach stacjonarnych . Cena tego urządzenia jest naszym zdaniem całkiem przyzwoita . Możliwe że za jakiś czas pojawią się bardzo atrakcyjne rabaty na to urządzenie .

Smartfon został wyposażony w świetny aparat do robienia sobie selfie . Urządzenie czerpie moc z całkiem dobrego procesora .
Z tyłu urządzenia znajduje się potrójny system  kamer. Moto G71 to telefon który jest wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED Full HD+ (1080 x 2400 pikseli) z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Pamięć RAM na poziomie 8 GB sprawia że telefon nie zacina się i działa płynnie .  Pamięć masowa na poziomie 128 GB pozwoli na przechowywanie bardzo dużej ilości zdjęć , aplikacji i gier . Pamięć wbudowaną można również rozszerzyć za pomocą gniazda microSD.  Urządzenie czerpie moc z akumulatora o pojemności 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 33 W. Dzięki szybkiemu ładowaniu nie trzeba czekać długimi godzinami aż smartfon się naładuje .
Co obejmują inne funkcje tego urządzenia ?

Inne funkcje obejmują czujnik odcisków palców, system Android, wodoodporną konstrukcję IP53, obsługę 13 pasm 5G, port USB typu C do ładowania, gniazdo audio 3,5 mm i wiele innych.  Dzięki dostosowaniu urządzenia do obsługiwania 5G nie trzeba się martwić łączem internetowym . Łącze internetowe w przypadku 5G jest bardzo stabilne a transfer danych jest mega szybki . Filmy nie zacinają się podczas oglądania a strony internetowe ładują się bardzo szybko . Krótko mówiąc 5G ma ogromną ilość zalet .  Moto G71 jest dostępny w kolorach : Neptune Green i Arctic Blue. W obu kolorach smartfon prezentuje się bardzo elegancko . 

słowa kluczowe :Moto G71 , 5G , telefon , dzwonienie , premiera

Dołącz do nas

Do góry