Port HDMI w nowym MacBooku Pro

2021-10-27


opis : Rewelacyjny sprzęt cieszy się ogromnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych . MacBook Pro to sprzęt klasy premium z wysokiej półki cenowej . Cena tego urządzenia jest wysoka . Co wiadomo na temat tego urządzenia ? Apple przywróciło funkcje, takie jak dedykowany port HDMI, gniazdo kart SD i ładowarka MagSafe w tych nowych MacBookach.

HDMI 2.1 to najnowszy standard w świecie HDMI, który oferuje ponad dwukrotnie większą przepustowość pamięci niż HDMI 2.0 z maksymalną przepustowością pamięci 48 Gb/s. Podczas gdy maksymalna przepustowość pamięci oferowana przez HDMI 2.0 jest ograniczona do 18 Gb/s.

MacBook Pro czerpie moc z bardzo wydajnego procesora który sprawia że laptop działa bardzo płynnie . Pamięć masowa w tym urządzeniu jest na tyle duża że pozwala na przechowywanie ogromnej ilości : zdjęć , filmów , gier , dokumentów a także aplikacji i nagrań . Na jednym ładowaniu sprzęt może działać całkiem długo . Naszym zdaniem ten świetny laptop to idealne narzędzie do nauki a także do pracy zdalnej . Sprzęt jest lekki więc nie ma problemów z jego przenoszeniem .  Jeżeli posiadacie torbę na laptopa to przenoszenie będzie jeszcze wygodniejsze .

Warto wspomnieć że z planem ochrony AppleCare Protection Plan można nawet przez trzy lata korzystać z opieki serwisowej i wsparcia ekspertów Apple . Jeżeli chodzi o łączność to urządzenie jest dostosowane do obsługiwania standardowych aspektów łączności  . Jakość dźwięku a także jakość obrazu w tym urządzeniu są wyśmienite . Nie ma także probemów podczas odbywania połączeń na komunikatorach internetowych . Co odnajdą użytkownicy w zestawie dołączonym do tego sprzętu ? W zestawie dołączonym do tego laptopa każdy z użytkowników odnajdzie : zasilacz , kartę gwarancyjną a także instrukcję użytkowania sprzętu . System operacyjny jaki użytkownicy odnajdą w tym sprzęcie to bardzo dobry i znany wszystkim Windows 10 .  słowa kluczowe :HDMI ,  MacBook Pro , laptop , nowość , sprzęt premium 

Dołącz do nas

Do góry