Premiera Honor Magic5 Lite

2023-02-23


opis: Ten nowy sprzęt to Honor Magic5 Lite. Czy warto kupić ten sprzęt? O tym przeczytacie poniżej.

Honor Magic5 Lite ma zakrzywiony 6,67-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Bardzo wysoka częstotliwość odświeżania ekranu sprawia że wszystko jest bardzo dobrze widoczne.
Mimo sporych rozmiarów użytkownicy nie powinni mieć problemów z obsługiwaniem tego urządzenia tylko jedną ręką. Wyświetlacz jest przystosowany do 10-bitowego wyjścia kolorów i ma funkcję ściemniania PWM 1920 Hz. Urządzenie ma znakomitą konfigurację głównego aparatu fotograficznego a także świetny aparat do robienia sobie selfie. Zrobione zdjęcia można szybko umieścić w sieci dzięki dostosowaniu urządzenia do obsługiwania nowoczesnych technologii w tym 5G.

Udało nam się dowiedzieć że urządzenie zostało wyposażone w czytnik linii papilarnych a także system nawigacji satelitarnej czyli GPS.
System operacyjny jaki odnajdziemy w tym urządzeniu to Android 12. Akumulator o sporej pojemności pozwala na korzystanie z tego urządzenia przez długie godziny. Urządzenie jest obecnie dostępne w kilku wariantach kolorystycznych. Telefon prezentuje się elegancko i stylowo w każdym wariancie kolorystycznym.słowa kluczowe:premiera, Honor, telefon, nowość

Dołącz do nas

Do góry