Premiera Micromax  Note 1 Pro

2021-09-14


opis : Micromax In Note 1 Pro będzie czerpał moc z bardzo wydajnego procesora. Co z pamięcią ? Jeśli chodzi o pamięć to telefon będzie mógł pochwalić się sporą pamięcią wbudowaną . Pamięć masowa będzie na tyle duża że pozwoli na przechowywanie bardzo dużej ilości : zdjęć , filmów , nagrań , gier a także plików . 
Micromax In Note 1 Pro zostanie dostarczony  do sklepów z systemem operacyjnym Android 10 . 

Dowiedzieliśmy się że  nadchodzący telefon ma oferować poczwórną lub potrójną kamerę tylną, standardową łączność i duży wyświetlacz.

Mimo sporego wyświetlacza telefon będzie bardzo wygodnie leżał w dłoni . Nie będzie też problemów z obsługiwaniem urządzenia i aplikacji tylko jedną ręką. Bateria o dużej pojemności pozwoli na korzystanie z telefonu nawet przez kilka dni . Czy smartfon będzie obsługiwał szybkie ładowanie ? Tak , smartfon będzie obsługiwał szybkie ładowanie . Dzięki dostosowaniu do szybkiego ładowania nie trzeba będzie czekać godzinami aż telefon się naładuje . Dowiedzieliśmy się że po premierze telefon będzie dostępny w sklepach internetowych i stacjonarnych w bardzo atrakcyjnych cenach . Na chwilę obecną jeszcze nie wiemy czy telefon będzie chroniony szkłem hartowanym . Nie zniechęcajcie się do zakupu gdy tak nie będzie . Szkło hartowane nie jest dużym wydatkiem a dobrze zabezpieczony telefon potrafi działać nawet przez kilka lat. Jeżeli lubicie mieć telefon w etui to polecamy także zakup etui dedykowanego pod ten właśnie model telefonu . 


słowa kluczowe :Micromax , Note 1 Pro

Dołącz do nas

Do góry