Premiera Xiaomi Mi 11 Lite 

2021-06-10


opis :Czego można spodziewać się po tym urządzeniu ? Na co można liczyć ? Smartfon jest dostosowany do obsługiwania 4G i 5G . Dzięki dostosowaniu urządzenia do 5G użytkownicy nie będą mieli problemów z  stronami internetowymi . Transfer danych jest płynny a łącze internetowe jest bardzo stabilne . Xiaomi MI 11 Lite zaoferuje identyczny zestaw funkcji, jak wariant chiński. Urządzenie prawdopodobnie zadebiutuje z procesorem Snapdragon 732G w połączeniu z nawet 8 GB pamięci RAM. Tak idealne połączenie sprawi że telefon będzie działał bardzo wydajnie .

Urządzenie ma oferować do 128 GB pamięci  wbudowanej . Tak ogromna ilość pamięci jest w stanie pomieścić duże ilości : zdjęć , nagrań , filmów , gier oraz aplikacji . Pamięć wbudowaną w każdej chwili będzie można rozbudować za pomocą dodatkowej karty pamięci . Mi 11 Lite zostanie wprowadzony na rynek z 6,55-calowym wyświetlaczem FHD+, który będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania 90 Hz. Częstotliwość odświeżania ekranu na wysokim poziomie sprawi że jakość wyświetlanych filmów i teledysków będzie znakomita. Dzięki kompaktowym wymiarom telefon zmieści się w każdą kieszeń . Mi 11 Lite korzysta z baterii o pojemności 4250 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie 33W. 

Bateria o pojemności 4250 mAh pozwoli na korzystanie z telefonu nawet przez kilka dni . 
Smartfon nie będzie fabrycznie zabezpieczony szkłem hartowanym więc o ochronę telefonu trzeba będzie zatroszczyć się samemu . Jeżeli lubicie dbać o swoją elektronikę to warto będzie także dokupić etu dedykowane pod wybrany model telefonu . Dobrze zabezpieczony telefon z pewnością posłuży przez długie lata . W zestawie dołączonym do telefonu użytkownicy odnajdą : zestaw słuchawkowy , ładowarkę , kartę gwarancyjną a także instrukcję użytkowania urządzenia . słowa kluczowe :Premiera , Xiaomi Mi 11 Lite , telefon , nowość , dzwonienie , Xiaomi 

Dołącz do nas

Do góry