Realme 8i Vs Redmi 10 Prime: który z nich kupić?

2021-09-14


opis : Realme 8i ma 6,6-calowy wyświetlacz Full HD+ (1080 x 2412 pikseli) z 90,80-procentowym stosunkiem ekranu do obudowy, 100-procentową gamą kolorów DCI-P3 i dynamiczną częstotliwością odświeżania 120 Hz. Wysoka częstotliwość odświeżania ekranu sprawia że jakość wyświetlanych filmów i zdjęć jest wyśmienita . 

Redmi 10 Prime ma mniejszy 6,5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości FHD+, zakrzywioną ochronę ze szkła hartowanego 2.5D i częstotliwość odświeżania 90 Hz. Pod względem wyświetlania Realme 8i może być lepszym wyborem niż Redmi 10 Prime .
Zdaniem naszego zespołu  Realme 8i jest nieco nieporęczny.

Realme 8i to  telefon zasilany przez MediaTek Helio G96, podczas gdy Redmi 10 Prime obsługuje  MediaTek Helio G88. Oba układy są przeznaczone do zasilania smartfonów średniej klasy. 
Oba z telefonów posiadają dość wydajne baterie które pozwalają na korzystanie z telefonu nawet przez kilka dni . Oba ze smartfonów zostały także dostosowane do obsługiwania szybkiego ładowania oraz do obsługi standardowych aspektów łączności . 
Naszym zdaniem jednym z plusów Realme 8i jest obsługa wirtualnej pamięci RAM 5 GB, podczas gdy Redmi 10 Prime obsługuje rozszerzenie pamięci RAM do 2 GB.

Co z aparatami ? Realme 8i oferuje potrójną konfigurację tylnego aparatu, w tym główny czujnik Samsung S5KJN1 o rozdzielczości 50 MP z pięcioczęściowym obiektywem f/1.8, czujnik portretowy 2 MP i strzelankę makro 2 MP.  Redmi 10 Prime ma konfigurację z czterema tylnymi kamerami, składającą się z głównego czujnika 50 MP, ultraszerokokątnego czujnika 8 MP i dwóch czujników 2 MP. W przypadku selfie ma przednią kamerę 8 MP, natomiast Realme 8i wykorzystuje czujnik 16 MP, który obsługuje również funkcje takie jak tryb urody, tryb HDR, tryb portretowy i tak dalej. 

Każdy z telefonów posiada wbudowany system nawigacji satelitarnej czyli GPS . Mając nawigację w telefonie nie trzeba już będzie zabierać ze sobą w podróż starej nawigacji z całym okablowaniem i akcesoriami . słowa kluczowe :Realme 8i , Redmi 10 Prime , oferta , telefony , szybkie ładowanie 

Dołącz do nas

Do góry