Realme 9i z potrójnymi kamerami Snapdragon 680

2022-01-17


opis : Czy warto kupić ten sprzęt ?
O tym przekonacie się czytając dalszą część naszego artykułu . System operacyjny jaki użytkownicy odnajdą w tym telefonie to  Android 11 . Android 11 to całkiem dobry system , jest on często chwalony na forach internetowych . Udało nam się dowiedzieć że z przodu tego urządzenia znajduje się wyśmienity aparat do robienia sobie selfie . Zrobione selfie będzie można w ułamku sekundy umieścić w mediach społecznościowych dzięki dostosowaniu urządzenia do obsługiwania nowoczesnych technologii .  Realme 9i ma 6,6-calowy wyświetlacz LCD IPS o rozdzielczości Full HD+, gęstości pikseli 401 PPI, jasności 480 nitów i częstotliwości odświeżania 90 Hz.
Producent twierdzi że dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenie bardzo wygodnie leży w dłoni . Nie ma problemów z obsługiwaniem urządzenia tylko jedną ręką . Urządzenie jest zasilane przez procesor Qualcomm Snapdragon 680 w połączeniu z 6 GB pamięci RAM LPDDR4X . Pamięć wbudowana na poziomie 128 GB pozwoli na przechowywanie całkiem przyzwoitej ilości : zdjęć , filmów , aplikacji gier oraz dokumentów . Pamięć masową w każdej chwili będzie można rozbudować za pomocą dodatkowej karty .
Akumulator o pojemności 5000 mAh pozwoli na intensywne korzystanie z tego smartfona nawet przez kilka dni . Co obejmują funkcje łączności w tym telefonie ? Funkcje łączności obejmują gniazdo kart dual-SIM, 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, Bluetooth v5.0, GPS, gniazdo audio 3,5 mm i port USB typu C.  Realme 9i ma zamontowany z boku czujnik odcisków palców dla bezpieczeństwa, a urządzenie ma grubość 8,4 mm i waży 190 gramów. Naszym zdaniem ten telefon jest na tyle dobry że zdecydowanie warto go mieć . Serdecznie polecamy zakup tego urządzenia.


słowa kluczowe :Realme 9i , telefon , nowość , znana marka , Realme 

Dołącz do nas

Do góry