Realme GT 2 5G to smartfon z 5G

2022-05-04


opis : Nie ma w tym nic dziwnego bo prędkość transferu 5G jest bardzo szybka . Smartfon Realme GT 2 5G 
to nowość na rynku telefonicznym . Procesor jaki odnajdziemy w tym urządzeniu to  Snapdragon 888 . Telefon zawiera 12 GB pamięci RAM + 256 GB pamięci masowej. Pamięć masowa na tak wysokim poziomie pozwala na przechowywanie ogromnej ilości : gier , filmów , dokumentów , programów , aplikacji i teledysków . Pamięć masową w każdej chwili można rozszerzyć .
Urządzenie jest dostępne w kilku wariantach kolorystycznych . Realme GT 2 5G ma 6,6-calowy wyświetlacz Samsung E4 AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i rozdzielczością FHD+. Bardzo wysoka częstotliwość odświeżania ekranu sprawia że jakość wyświetlanych filmów i zdjęć jest znakomita .

 Telefon Realme ma konfigurację z trzema kamerami z tyłu z głównym czujnikiem Sony IMX766 o rozdzielczości 50 MP. Co z baterią ? Akumulator o pojemności 5000 mAh w połączeniu z obsługą ładowania SuperDart 65 W pozwala na korzystanie z urządzenia przez długie godziny . Realme GT 2 5G to telefon który jest wart każdej ceny . Smartfon jest wyposażony w zwykłe opcje łączności, w tym 5G, Bluetooth, Wi-Fi . Czy  Realme GT 2 5G to telefon do zadań specjalnych ? Naszym zdaniem zdecydowanie tak . W pudełku dołączonym do tego telefonu użytkownicy odnajdą : ładowarkę , kabel USB , kartę gwarancyjną , instrukcję użytkowania telefonu a także kartę gwarancyjną . Gwarancję na to urządzenie będzie można przedłużyć lecz będzie to już opcja dodatkowo płatna .

słowa kluczowe :Realme GT 2 5G , telefon , nowość , znana marka , dobry sprzęt , dzwonienie 

Dołącz do nas

Do góry