Realme Watch 3 jest już dostępny w sprzedaży

2022-08-10


opis : Realme Watch  3 może  się pochwalić 1,8-calowym panelem TFT-LCD z obsługą ekranu dotykowego i rozdzielczością ekranu 240 x 286 pikseli. Zegarek prezentuje się bardzo stylowo i elegancko. Nowoczesny sprzęt pasuje idealnie do każdej stylizacji nawet tej sportowej. Smartwatch Realme ma ponad sto tarcz zegarka, które można również dostosować za pomocą aplikacji. Zegarek jest odporny na kurz oraz na wodę. Jak wiadomo nie zawsze tam gdzie jesteśmy jest sterylnie czysto więc odpowiednie certyfikaty i zabezpieczenia się przydadzą.

Realme Watch 3 jest wyposażony w obsługę połączeń Bluetooth wzmocnioną przez algorytm redukcji szumów oparty na sztucznej inteligencji. Z tego co nam wiadomo zegarek ma czujnik tlenu we krwi SpO2, rejestrator kroków, czujnik tętna, monitor stresu i monitor snu. Realme zawiera również ponad 100 trybów sportowych dla smartwatcha, dając użytkownikom wiele możliwości wyboru. Jeżeli chodzi o baterię to jest ona całkiem spora. Bateria jest na tyle duża że pozwala na korzystanie z urządzenia przez długie godziny. Na jednym ładowaniu zegarek może wytrzymać nawet do 14 dni. Trzeba przyznać że to całkiem sporo jak na zegarek. 
Realme Watch 3 to idealny pomysł na prezent. Każdy z nas uwielbia przecież nowoczesną elektronikę. Zegarek nie jest duży więc można spakować go w pudełko i podarować tej bliskiej osobie w wymarzonym miejscu. Urządzenie od Realme zawsze cieszą się sporą popularnością więc nie warto zwlekać z zakupem tego sprzętu.

słowa kluczowe:Realme Watch 3, zegarek, nowość, Realme, dobry sprzęt

Dołącz do nas

Do góry