Redmi  - podwyżka cen 

2021-07-21


opis :Co wiadomo na temat tych urządzeń ? Redmi 9A to smartfon klasy podstawowej, który wykorzystuje procesor MediaTek Helio G25 w połączeniu z 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wbudowanej . 
Pamięć wbudowana nie jest duża lecz pozwala na przechowywanie ważnych plików i dokumentów . 
Urządzenie ma 6,53-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości HD+ i wycięcie kropli wody na aparat do selfie. Dzięki kompaktowym wymiarom urządzenia podczas oglądania filmów i teledysków będzie można się poczuć jak podczas seansu na sali kinowej . Urządzenie działa na baterii 5000 mAh, która obsługuje standardowe szybkie ładowanie. Spora bateria pozwala na korzystanie z telefonu przez bardzo długi czas .  Jeśli chodzi o łączność to telefon jest dostosowany do obsługiwania standardowych aspektów łączności 

 A co wiadomo o Redmi 9 Power ? Czy warto kupić ten model telefonu ? 


 Redmi 9 Power prezentuje się znacznie lepiej . 
 Nie jest to telefon klasy podstawowej lecz urządzenie z wyższej półki . Można więc liczyć na znacznie więcej . 

 Urządzenie czerpie moc z procesora Snapdragon 662, który jest połączony z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Urządzenie oferuje konfigurację z czterema tylnymi kamerami, w tym obiektyw główny 48 MP i obiektyw szerokokątny 8 MP. Jest też para czujników 2MP. Ogromna bateria o pojemności 6000 mAh pozwala na korzystanie z telefonu nawet przez tydzień przy rozsądnym użytkowaniem . Urządzenie jest dostosowane do szybkiego ładowania . Ogromna ilość pamięci wbudowanej pozwala na przechowywanie bardzo dużej ilości : zdjęć , nagrań , filmów , teledysków a także gier i aplikacji . Jeżeli szukacie dobrego telefonu to polecamy Wam zakup właśnie tego modelu . 

słowa kluczowe :Redmi 9A, 9 Power , telefony , nowości , podwyżka cen

Dołącz do nas

Do góry