Samsung Galaxy A04s pojawi się w sprzedaży już wkrótce

2022-05-04


opis : Cena tego telefonu nie jest nam jeszcze znana .  Samsung Galaxy A04s ma z przodu wyświetlacz z wycięciem  w kształcie kropli wody na aparat do robienia selfie . Wiele wskazuje na to że telefon ma mieć 6,5-calowy wyświetlacz . Dzięki kompaktowym rozmiarom telefon będzie bardzo wygodnie leżał w dłoni . Nie powinno być kłopotów z obsługiwaniem tego urządzenia tylko jedną ręką . Samsung to gwarancja dobrej jakości i znakomitej wydajności . Z tyłu tego telefonu użytkownicy odnajdą  potrójną kamerę z lampą błyskową LED . Lampa błyskowa często się przydaje podczas robienia zdjęć w kiepskim oświetleniu .System operacyjny jaki użytkownicy odnadją w tym telefonie to Android  11 z One UI 3.1 Core .

Bateria o pojemności 5000 mAh pozwoli na korzystanie ze smartfona przez długie godziny . Smartfon będzie obsługiwał szybkie ładowanie . Szybkie ładowanie to duża oszczędność czasu  . Dowiedzieliśmy się że 
telefon obsługuje również montowany z boku skaner linii papilarnych i 4G LTE, Wi-Fi, GPS, Bluetooth v5.0, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm oraz port USB typu C do łączności.
Możliwe że za jakiś czas po premierze pojawią się bardzo atrakcyjne rabaty na to urządzenie . W związku z tym że telefon może być drogi to warto go zabezpieczyć  szkłem hartowanym a także etui dedykowanym pod ten model telefonu. Dobrze zabezpieczony telefon powinien znakomicie działać przez długie lata , oczywiście pod warunkiem że będzie odpowiednio użytkowany . 


słowa kluczowe :Samsung Galaxy A04s , telefon , nowość , znana marka , Samsung

Dołącz do nas

Do góry