Samsung Galaxy M21 2021 Edition

2021-07-21


opis : Kiedy spodziewać się premiery ? Premiery tej znakomitej edycji będzie można spodziewać się jeszcze w lipcu !

Co wiadomo o tym urządzeniu ? Potwierdzono nam , że smartfon ma taką samą baterię o pojemności 6000 mAh, jak oryginalny Galaxy M21. Nowa edycja będzie również wyposażona w ten sam 6,4-calowy panel FHD+ Super AMOLED z wycięciem w kształcie litery U. Solidna i duża bateria pozwoli na korzystanie z urządzenia przez bardzo długi czas . Telefon będzie dostosowany do obsługiwania szybkiego ładowania . Jest to świetna wiadomość ponieważ istnieje duże grono użytkowników które zwraca dużą uwagę na szybkie ładowanie podczas zakupu telefonu . Dzięki małym i kompaktowym rozmiarom telefon będzie bardzo wygodnie leżał w dłoni . Nie powinno też być problemów z obsługiwaniem tego urządzenia i aplikacji tylko jedną ręką . 


Nowa edycja może zostać uruchomiona z systemem operacyjnym Android 11. Co z aparatami ? 
Moduł aparatu Galaxy M21 2021 Edition będzie się różnić od oryginalnego Galaxy M21. Moduł kamery nowej edycji zostanie podzielony na dwie części. Nowoczesna edycja będzie wyposażona w potrójny aparat 48 MP, w którym głównym obiektywem będzie ulepszony czujnik ISOCELL GM2. Uważa się, że pozostałe dwa czujniki to ultraszerokokątny obiektyw 8 MP i czujnik 2 MP. 
Galaxy M21 2021 Edition będzie dostępny w opcjach kolorystycznych Arctic Blue i Charcoal Black.


Trzeba przyznać że oba warianty kolorystyczne prezentują się bardzo stylowo  - wiemy to ponieważ widzieliśmy zdjęcia . Jeżeli chodzi o łączność to sądzimy że będzie można liczyć na obsługę standardowych aspektów łączności . Czy nowoczesny Samsung będzie posiadał wbudowany system nawigacji satelitarnej czyli GPS ? Okazuje się że tak . Jest to świetne rozwiązanie ponieważ telefon zawsze mamy przy sobie a o standardowej nawigacji zdarza się zapomnieć . 

słowa kluczowe :Samsung Galaxy M21 , 2021 , Edition , telefon , nowość , premiera , dobry sprzęt 

Dołącz do nas

Do góry