Sporo informacji na temat Androida 13

2022-08-04


opis : Nowoczesny i stylowy system operacyjny będzie dostępny już wkrótce. Co wiadomo na temat tego systemu?

Android 13 Beta 4 to wydanie stworzone dla smartfonów Google Pixel i emulatora Androida.
Z tego co nam wiadomo to system o którym piszemy jest raczej stabilny. Smartfony Google Pixel cieszą się na rynku całkiem sporą popularnością. Urządzenia można obecnie kupić w sklepach internetowych i stacjonarnych. Telefony czerpią moc z bardzo wydajnych procesorów. Jeśli chodzi o pamięć masową to jest ona całkiem spora.

Pamięć masową w każdej chwili można rozszerzyć. Każde z urządzeń jest wyposażone w czytnik linii papilarnych oraz system nawigacji satelitarnej czyli GPS. GPS w telefonie to idealna sprawa dla kierowców. Mając nawigację w telefonie nie trzeba zabierać ze sobą w podróż standardowej nawigacji z całym okablowaniem. W obecnych czasach każdemu wystarczy tylko smartfon z dostępem do sieci.
Warto zauważyć, że najnowsza iteracja systemu Android zapewnia nowe uprawnienia środowiska wykonawczego do wysyłania powiadomień z aplikacji. Warto wiedzieć że aplikacja ukrywa poufne dane w nowym podglądzie schowka Androida 13, takie jak informacje o karcie kredytowej i hasła. Możliwe że za jakiś czas system operacyjny Android 13 pojawi się w większej ilości smartfonów dostępnych na rynku. Czekamy.słowa kluczowe :Android 13 , system, nowość , udogodnienia 

Dołącz do nas

Do góry