Tajemniczy telefon Huawei z poczwórnym aparatem 108 MP 

2022-01-17


opis : Dowiedzieliśmy się  że  nadchodzący telefon będzie mógł się pochwalić  6,78-calowym panelem LCDFHD+ o rozdzielczości 1080 x 2388 pikseli. Pod maską nadchodzący telefon Huawei będzie czerpał energię z ośmiordzeniowego chipa 2,4 GHz .
Warto dodać że nowy telefon Huawei ma zawierać dwa warianty pamięci 128 GB i 256 GB w połączeniu z 8 GB pamięci RAM. Jeśli jesteście fanami dużej pamięci to polacamy Wam wybór drugiego wariantu .  


Telefon Huawei ma z tyłu zestaw czterech kamer z podstawową strzelanką 108 MP. Z tyłu urządzenia znajduje się także lampa błyskowa LED  . Z lampy błyskowej warto korzystać podczas robienia zdjęć w kiepskim oświetleniu . Nowy telefon Huawei ma baterię o pojemności 3900 mAh . Bateria o takiej pojemności powinna pozwolić na korzystanie z urządzenia nawet przez kilka dni . Telefon będzie obsługiwał szybkie ładowanie a także standardowe aspekty łączności . Warto dodać że urządzenie będzie miało wbudowany system nawigacji satelitarnej czyli tak zwany GPS . GPS  w telefonie to ogromne ułatwienie dla osób które często podróżują po kraju i świecie . Mając nawigację w telefonie nie trzeba już zabierać ze sobą w podróż standardowej nawigacji z całym okablowaniem . W dzisiejszych czasach wystarczy tylko telefon z dostępem do internetu . Po premierze to znakomite urządzenie będzie można nabyć w sklepach internetowych a także sklepach stacjonarnych . Cena tego urządzenia nie jest nam jeszcze znana . 
Nie wiemy jeszcze czy ten telefon będzie chroniony szkłem hartowanym , jeśli okaże się że nie to o ochronę telefonu trzeba będzie zadbać samemu . Dobrze zabezpieczony smartfon z pewnością będzie działał przez długie lata . Warto pomyśleć także o zakupie etui dedykowanego pod ten model telefonu . 

słowa kluczowe :Huawei , telefon , nowość , premiera , znana marka , dobry sprzęt 

Dołącz do nas

Do góry