Vivo Y01 to nowość od Vivo

2022-05-24opis :Urządzenie czerpie moc z procesora  MediaTek Helio P . Telefon ma z tyłu duży, kwadratowy moduł aparatu, w którym mieści się pojedynczy aparat i lampa błyskowa LED.  Vivo Y01 jest wyposażony w 6,51-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości HD+ i tryb ochrony oczu. System operacyjny jaki użytkownicy odnajdą w tym telefonie to Android 11 . Pamięć masowa w tym telefonie nie jest duża ale można ją dodatkowo rozszerzyć . Co z baterią ? Urządzenie zasilane jest baterią o pojemności 5000 mAh, która obsługuje ładowanie 10W. Bateria o tak sporej pojemności pozwala na korzystanie z telefonu nawet przez kilka dni .

Telefon jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych - Elegant Black i Sapphire Blue. W każdym wariancie kolorystycznym smartfon prezentuje się bardzo elegancko .
W zestawie dołączonym do telefonu użytkownicy odnajdą : ładowarkę , zestaw słuchawkowy , kabel USB , kartę gwarancyjną a także instrukcję użytkowania telefonu . 
Udało nam się dowiedzieć że telefon posiada czytnik linii papilarnych a także system nawigacji satelitarnej czyli GPS . GPS w telefonie to coś fantastycznego . Mając nawigację w telefonie nie trzeba już myśleć o zabieraniu standardowej nawigacji w podróż . W dzisiejszych czasach technika jest już na tyle rozwinięta że każdemu wystarczy tylko telefon z dostępem do sieci .


słowa kluczowe :Vivo Y01 , telefon , nowość , znakomity sprzęt , Vivo , dzwonienie

Dołącz do nas

Do góry