Xiaomi 12S 

2022-06-21


opis :
Dowiedzieliśmy się że nowoczesne urządzenie będzie wyposażone w ośmiordzeniowy SoC z czterema rdzeniami o taktowaniu 2,02 GHz, trzema rdzeniami o częstotliwości 2,75 GHz i jednym super rdzeniem o częstotliwości taktowania 3,19 GHz. 12 GB pamięci RAM sprawi że telefon będzie działał płynnie . System operacyjny jaki użytkownicy odnajdą w tym telefonie to Android 12 . Naszym zdaniem ten system operacyjny jest świetny . Telefon będzie mógł się pochwalić dużym wyświetlaczem . W związku z dużymi gabarytami warto będzie zabezpieczyć smartfona szkłem hartowanym a także odpowiednim etui . Akumulator o dużej pojemności pozwoli na korzystanie ze smartfona przez długie godziny . Telefon będzie dostosowany do obsługiwania szybkiego ładowania . Urządzenie będzie miało wiele udogodnień dla osób w różnym wieku . Po premierze smartfona będzie można nabyć w sklepach internetowych i stacjonarnych .
Cena tego telefonu nie jest nam jeszcze znana . Z przodu tego telefonu użytkownicy odnajdą bardzo dobry aparat do robienia sobie autoportretów . Z tyłu urządzenia użytkownicy odnajdą wyśmienitą konfigurację głównego aparatu fotograficznego z lampą błyskową .
Telefon będzie miał wbudowany GPS . Mając nawigację w smartfonie nie trzeba już zabierać ze sobą w podróż standardowej nawigacji z całym okablowaniem . W dzisiejszych czasach każdemu wystarczy tylko telefon z dostępem do sieci . W pudełku dołączonym do tego telefonu każdy odnajdzie standardowe akcesoria .


słowa kluczowe :Xiaomi 12S  , nowość , premiera , nowy telefon , Xiaomi , dzwonienie

Dołącz do nas

Do góry