Zapowiedziano Vivo Y53s 5G z Snapdragon 480 SoC

2021-06-10


opis :Już wkrótce na rynku telefonicznym pojawi się świetny smartfon o nazwie Vivo Y53s 5G . Urządzenie będzie można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie . Telefon będzie czerpał moc z procesora Snapdragon 480 SoC . Na co jeszcze będzie można liczyć ? Telefon będzie posiadał fantastyczną konfigurację głównego aparatu fotograficznego . 
Smartfon został zapowiedziany z 8 GB pamięci RAM i do 256 GB natywnej pojemności pamięci masowej. Pamięć masową w każdej chwili będzie można rozbudować za pomocą dodatkowej karty pamięci . Urządzenie będzie dostarczane z systemem operacyjnym Android 11 .

Vivo Y53s jest wyposażony w 6,58-calowy wyświetlacz LCD o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania ekranu 90 Hz. Mimo sporych rozmiarów telefon bardzo wygodnie leży w dłoni  . Nie ma też problemów z obsługą aplikacji oraz telefonu tylko jedną ręką . Z przodu telefonu znajduje się fantastyczny aparat do robienia sobie selfie . 
Zrobione selfie będzie można bardzo szybko umieścić w mediach społecznościowych dzięki dostosowaniu teefonu do nowoczesnych technologii w tym 4G , 5G . 

Tylne kamery składają się z głównego obiektywu 64 MP, któremu towarzyszy czujnik makro 2 MP. 
A co z łącznością ? Opcje łączności obejmują obsługę dwóch kart SIM, gniazdo słuchawkowe 3,5 mm, port USB typu C, Wi-Fi i Bluetooth. Bateria o pojemności 5000 mAh pozwoli na korzystanie z telefonu przez bardzo długi czas . Urządzenie będzie dostosowane do obsługiwania szybkiego ładowania . Nowoczesny smartfon z pewnością będzie ogromną konkurencją dla innych telefonów na rynku telefonicznym . Teraz pozostało nam tylko czekać na premierę tego znakomitego urządzenia .


słowa kluczowe :Vivo Y53s 5G , telefon , nowość , smartfon , 4G ,5G
 

Dołącz do nas

Do góry