To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Produkty rolne Nidzica
  • Polski

Szczegóły ogłoszenia

Wysyłka
tak
Żywokost lekarski (Symphytum officinale L.) ,, a z niego wykonany  ,,Żywokostowy Balsam Mazurski" produkt na urazy, bóle, rany ... czyli balsam z korzenia na bio-alkoholu 60% Produkt działa Szybko i ma silne właściwości regenerujące i przeciwbólowe, odkażające!!!
Balsam odpowiednio preparowany do konsystencji naturalnego żelu by odpowiednio przylegał i był gęsty i kleisty. Specyfik jest chwalony, wytwarzany i udoskonalany od ponad 2 lat a stężenie korzenia jest maksymalne na tyle by substancja aktywna swobodnie przechodziła przez skórę ( nie żałuję korzenia).
Balsam jest antyseptyczny nie zawiera żadnych innych chemicznych dodatków tylko na świeżo mielony korzeń i wyjątkowej jakości mocny alkohol. ŻADNEJ CHEMII !!!
 Jeden słoik o poj. ponad 305 ml wystarcza na około 3 tyg. stosowania dla 1 urazu.
Produkt chwalony przez klientów, sprzedawany także za granicę a ludzie często dzwonią z podziękowaniami za skuteczność ! Oferuję to co sam na sobie stosuję oraz moja rodzina.
Mazurski Balsam działa szybko i skutecznie, został doceniony m.in. przez aktywnego kikboksera i zawodnika walk MMA.
Żywokost to rzadkie zioło naszych przodków stosowane od tysięcy lat. Było tak popularne w czasach dawnych w naszym kraju a zatem i skuteczne, iż nazywane było,,polskim żeńszeniem. Stosowane na naszych terenach od tysięcy lat. Żywokost Lekarski to wieloletnia bylina rosnąca na terenach podmokłych i bagnistych. W naturalnych warunkach potrzebuje kilku lat by być odpowiednia do zbioru.
Wytwarzam od lat dwa typy Balsamu Mazurskiego pierwszy z nich to (naturalny gęsty żel) produkt na urazy głębokie typu : zwichnięcia, złamania, naderwania: ścięgien, mięśni, stawów a także zwyrodnienia stawów, bóle kręgosłupa, kolan, rąk ... itd.
Drugi typ Balsamu Mazurskiego z Żywokostu to specyfik na urazy powierzniowe z literką R na etykiecie. Produkt ten jest bardziej ciekły i odpowiedni do smarowania, wnikania w zakamarki pomagający przy: ranach, wrzodach, oparzeniach, ukąszeniach, łuszczycy.
 
Mazurski Balsam jest również skuteczny przy ukąszeniach owadów. Produkt wówczas likwiduje swędzenie oraz przyśpiesza wygojenie. Wymienione dolegliwości i skuteczność preparatu potwierdzona na sobie, rodzinie i klientach.
Poniżej INSTRUKCJA STOSOWANIA.

Mój tel. 607  + 115  + 092 odpowiadam na pytania i ustalam szeczgóły zamówień. Oczywiście można także pisać wysyłać smsy.
Główny składnik produktu to świetnej  jakości ,,korzeń mazurski" zbierany z czystych terenów Zielonych Płuc Polski z doliny rzeki Wkry. Oferowany towar pochodzi z populacji dziko rosnącej łakowej oraz hodowanej ekstęsywnie. Korzeń jest: myty, obierany, rozdrobniony  i macerowany w zacnym, znamienitym trunku nie przeciętnej jakości. Macerat przed sprzedażą jest odpowiednio długo leżakowany w ciemnym miejscy by substancja czynna została wypłukana z rośliny i stanowiła pożytek dla potrzebujących. Produkcja jednego słoika balsamu ze wszystkimi zabiegami trwa około miesiąca lub dłużej.
Korzeń w postaci Balsamu jest znakomitą alternatywą dla korzenia świeżego, gdyż można go przechowywać nieograniczenie długo i nie traci on swych właściwości tak jak w przypadku innych sposobów przygotowania np. jak produkty oparte na tłuszczach.
Poza tym alkohol zawarty w produkcie  odkaża, wzmacnia jego działanie poprzez przenoszenie substancji głębiej, łatwiej w chorobowo zmienione miejsca. Alkohol to moim zdaniem najlepszy nośnik substancji czynnej z korzenia na pewno łatwiej wchłanialny niż np. tłuszcze. Korzeń tak przekształcony ma silniejsze działanie oraz można od razu zastosować.

Bioalkohol w produkcie wypłukuje większość substancji czynnej, którą pozostawia w fazie ciekłej a więc przyswajalnej odwrotnie jak w korzeniu świeżym, gdzie duża jej część pozostaje w korzeniu i jest niedostępna do leczenia. Korzeń tak przekształcony ma silniejsze działanie oraz można od razu zastosować bez tracenia czasu na jego mycie, rozdrabnianie i zmiażdżenie na opatrunku z gazy.

JAK STOSOWAĆ, INSTRUKCJA SKRÓCONA !!!
Szczegółowe stosowanie przekazuje osobiście tel. (zależy mi na skuteczności).

Otwieramy słoik kładziemy na chore miejsce ok.1 czubatą łyżeczkę do herbaty produktu (uraz średniej wielkości kolana) i owijamy folią spożywczą lub woreczkiem foliowym spożywczym -
PROSTE SZYBKIE SKUTECZNE !!!
Folia spożywcza jest uniwersalna w stosowaniu przy wszystkich urazach.
Woreczek foliowy spożywczy dobrze jest stosować przy urazach: pięt stawu skokowego, kolan i barków. Rozcinany jedną ściankę 3 -4 l woreczka tworząc rożek i w to wkładamy np. kolano, piętę i zawiązujemy dwoma rogami spreparowanego worka.

Po nałożeniu nie rozsmarowujemy tego jak maści tylko kładziemy na miejsce i osłaniamy od razu folią spożywczą w rolce (nie folią aluminiową) lub woreczkiem foliowym spożywczym. Przy woreczku foliowym rozcinany bok tworząc koczek lub dół tworząc rulon, rękaw i tak nakładamy na kolana, łokcie, stopy itd. To okład nie maść. Powinno się to tak wchłaniać 10, kilkanaście  godzin. Folia zabezpiecza przed ubrudzeniem a przede wszystkim tworzy osłonę by subs. czynna weszła w chore miejsce. Bezpośrednio na  balsam nie stosować gazy ani bandaża, gdyż balsam ma wchłonąć organizm nie tkanina.
 Alkohol ułatwia wchłanianie sub. czynnej a folia izoluje by jak najdłużej produkt pozostawał w stanie ciekłym czyli przyswajalnym. Balsam jest kleisty, gęsty, zżelowany i doskonale trzyma się skóry.
Zakładanie okładu jest szybkie i bez problemowe.
Można stosować na dzień i na noc przy czym odpowiednio owinięty uraz daje możliwość ruchu, pracy. Przy stosowaniu tego specyfiku nie trzeba leżeć, można prowadzić normalne życie.  Produkt jest skoncentrowany i na bardzo dobrych składnikach. Przechowywać w ciemnym i zamknięty
    Po prostu otwieramy słoik kładziemy na chore miejsce  i owijamy folią - PROSTE, SZYBKIE i SKUTECZNE !!!

    W przypadku ran (Balsam typu R)  nanieść niewielką ilość płynnej cześć balsamu na ranę nie owijać folią i poczekać do wyschnięcia. Balsam tworzy po zaschnięciu jakby żywokostowy bio-opatrunek (brunatną błonę) który ściąga ranę izoluje i przyspiesza gojenie. W przypadku oparzeń na początku schładzany miejsce później przez pierwsze parę godzin często zmieniamy okłady nie owijając niczym lub zanurzamy w balsamie oparzone miejsce.
Balsam i sposób nakładania i izolacji to opracowany sposób, który wykorzystuje w pełni działanie produktu.

 Produkuję także kosmetyki na bazie żywokostu i innych ziół takie jak Mazurski Maseczko- Krem na bazie Żywokostu, Rozmarynu, Wrotyczu lub esencji z yerba mate oraz  płukanki olejowe do włosów na bazie Żywokostu oraz liście Podbiału na rany. W sprzedaży także sadzonki Żywokostu, korzeń, liście, kwiaty.

 Przed zakupem proszę o napisać lub zadzwonić 607 n   115  n  092.

 W wypadku gdy towar się nie spodoba proszę się zemną skontaktować po odesłaniu całości towaru zwracam pieniądze.

Jednocześnie polecam by wszelkie urazy i sposoby leczenia skonsultować z lekarzem.
Koszt przesyłki przy płatności z góry to od 16 zł na paczkomat do 24 zł  przy przesyłce kurierskiej pobraniowej.
Do przesyłki pobraniowej należy doliczyć 4 zł przy przesyłce paczkomatowej i 4-6 zł do kurierskiej. Jednej przesyłce może być max. 12 słoików. Wszystkie paczki są ubezpieczane.
W razie jakichkolwiek pytań i przed zakupem proszę o kontakt
tel. 607 n 115 n 092

Serdecznie zapraszam do zakupu.
Z góry dziękuję i życzę zdrowia.

Opinie o użytkowniku

Użytkownik nie posiada jeszcze żadnej opinii. Dodaj pierwszą opinię.

Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych

Dołącz do nas

Do góry